Dwie niezwykłe anomalie w okolicy Słońca

Kategorie: 

Anomalia w okolicy Słońca zarejestrowana 25 lutego 2014 - źródło: NASA/ UFO OVNI

Znowu doszło do obserwacji szegoś, czego nie powinno być w okolicy Słońca. Tym razem satelita SOHO przesłał obrazy, które wskazują na istnienie dwóch dziwnych anomalii.

 

Pierwsze z nagrań zostało wykonane na podstawie zdjęć z 25 lutego 2014 roku. Przedstawia ono normalną scenerię i coś jak obiekt, który z dużą prędkością przelatuje w polu widzenia urządzenia SECCI HI 1-B. Wygląda na to, że widać go też było z pokładu sondy STEREO-B. Trudno powiedzieć, co to może być, bo na komponent plazmy to nie wygląda.

[ibimage==20641==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Drugie nagranie powstało na podstawie zdjęć nadesłanych również tego samego dnia. Przedstawia ono coś co ma być rzekomo zamaskowanym obiektem. Biorąc pod uwagę rozmiary byłoby to coś ogromnego.

Zwrócono też uwagę na podobieństwo tej anomalii do innej zarejestrowanej w we wrześniu 2013 roku. Wtedy jednak sferyczny kształt był dużo bardziej czytelny. Oczywiście tradycyjnie żadna agencja kosmiczna tego nie komentuje.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sylar

Jesli chodzi o kulisty obiekt

Jesli chodzi o kulisty obiekt wielkosci planety pojawiajacy sie od czasu do czasu w okolicach slonca to nie mam watpliwosci ze to autentyk. Mozna go zaobserwowac na nietkorych filtrach helioviever zwlaszcza podczas CME. Dla mnie to zamaskowana baza/planeta cywilizacji przewyzszajacej nas technologicznie. Generalnie ruch wokol slonca "artefaktow" jest jak w biedronce przed swietami, zdaje sie sie ze sa w trakcie jakiejs pracy, nieustannie w czyms zaobsorbowani ale co jest ich celem niewiadomo. Warto przegladac helioviewer na roznych filtrach zazwyczaj mija troche czasu zanim zdjecia sa retuszowane, generalnie jak cos wycieknie na youtube to potem maja "awarie" serwerow. 

Portret użytkownika jako_taki

ale że niby ten podek leci że

ale że niby ten podek leci że tak powiem "na sztorc" nie płasko, pewnie dlatego by go można było podziwiać w pełnej krasie wszak w płaszczyźnie byśmy nie byli w stanie docenić piękna jakie prezentuje.

Portret użytkownika Kacper

Zgodzę się ale wszystkie

Zgodzę się ale wszystkie ciała niebieskie nie znajdują się na tej samej wysokości więc "to coś" mogło polecieć "na sztorc". W kosmosie nie ma grawitacji więc to co było w środku raczej nie odczuje różnicy.

Strony

Skomentuj