Rosyjski astrolog przewiduje wybuch III wojny światowej w marcu 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Z przepowiedniami jest zwykle tak, że nikt nie bierze ich poważnie dopóki ktoś nie skojarzy bieżących wydarzeń z tym co było przewidziane. Rzadko zdarzają się przepowiednie na tyle precyzyjne, że ich ziszczenie się jest wręcz szokujące. Właśnie mamy do czynienia z takim przypadkiem. Astrolog Paweł Globa już w 2010 roku przewidywał, że w marcu 2014 wybuchnie III wojna światowa.

 

Według jego słów lata 2010 do 2020 będą najcięższymi w ciągu kilkudziesięciu lat. Twierdził on, że przez te lata Bedzie trwał światowy kryzys gospodarczy, który doprowadzi do zupełnej zmiany mapy politycznej świata. Globa oświadczył wtedy, że problemy, które nagromadziły się w społeczności światowej są nie do rozwiązania bez wojny światowej.

"2014 jest niebezpieczne, ponieważ Uran jest w znaku Barana, a to połączenie bardzo wojownicze - wyjaśniał wtedy Paweł Globa.  - Obawiam się, że to będzie początek permanentnej wojny na Wschodzie. Nie daj Boże, będzie to związane z Iranem, a następnie w wyniku tego będzie istna eksplozja terroryzmu."

Globa twierdził wtedy również, że do 2014 roku w Rosji nie będzie wojny. Astrolog wyznaczył też wtedy termin tego, gdy wszystko ma się zacząć. Jego zdaniem III wojna światowa zacznie się w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Soczi, albo piec dni po ich zakończeniu.

 

O przepowiedni Globy jeszcze w 2011 roku pisał inny polski portal niewiarygodne.pl są też liczne źródła rosyjskie, do których można sięgnąć. Uderzające w tej historii jest to, że trakcie Igrzysk rzeczywiście do czegoś doszło. Zaczęło się od strzelaniny na kijowskim Majdanie, a skończyło inwazją rosyjską na Krym i nagle wszyscy zaczęli rozumieć, że słowo wojna to nie pusty termin historyczny tylko realna groźba, która może się ziścić w ciągu najbliższych dni.

 

Ilość kombinacji, które mogą doprowadzić do konfrontacji Rosji z NATO jest tak wielka, że praktycznie na każdym kontynencie może dojść do powstania pretekstu do początku walki, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że konflikt, jaki wykreowano na Ukrainie może się skończyć wybuchem III wojny światowej.

 

Wielu innych jasnowidzów i proroków wskazywało na to, że w czasach apokalipsy Damaszek będzie w ruinie. Można powiedzieć, że duże części tego miasta faktycznie są w ruinie. Wiele przepowiedni wskazywało, że Syria musi upaść, czy upadła? Nic na to nie wskazuje, ale jeśli wybuchnie III wojna, to na pewno jeden z jej frontów będzie w Syrii. Niestety drugi będzie prawdopodobnie w Polsce lub na Ukrainie, bo jeśli NATO zacznie wojnę z Rosją, to nasz kraj znowu będzie frontowy.

 

Teraz, gdy patrzy się na rozwój wypadków, precyzja przewidywań sprzed czterech lat dokonanych przez rosyjskiego astrologa zadziwia jeszcze bardziej. Oby przepowiednie się nie sprawdziły, a sytuacja za naszą wschodnią granicą uległa normalizacji. Jednak trzeba przyznać, że mogliśmy niedoceniać wagi spraw, które rozgrywały się niedawno.

 

 

 

Źródła:

http://rus.ruvr.ru/2013_10_01/Tretja-budet-3970/

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Przerazajaca-prognoza-III-wojn...

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

Zawsze padasz i drzeszsię

Zawsze padasz i drzeszsię "dawać mi miecza" i tak nie zrozumiesz aluzji.
Będę musiał znaleźć jak ze 2 tygodnie temu pisałeś "nikt" że już nigdy nie napiszesz do mnie posta, widać pastuch i jego baranki to stado kłamców i hipokrytów. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Obyś sie nie mylił...

Obyś sie nie mylił... Wszystko zalezy od pozycji Chin... Jesli będa się tylko przyglądac, to zrealizuje sie syjonistyczny plan Nowego Izraela na terenie środkowej Polski i zachodniej Ukrainy.
 Putin w zamian za to ustepstwo zatrzyma wschodnią Ukraine, kRym, Wschodnia Polskę , Litwe, łotwe i estonię, natomiast Niemcy resztę zachodniej i północnej Polski.
 Te decyzje zapadły jeszcze przed igrzyskami w Londynie ( pojawienie sie plakatów i kart z walącymi się wieżami i armagedonem - jedna z wiez była własnie kijowska, lub majdanska )
 Wyborów w RP juz nie będzie, ze wzgledu na stan wojenny...
 Zacznie sie od tego, że decyzją NATO polska, niedołężna "armia obsadzi granicę z Białorusią będąc przeznaczoną na odstrzał przez Białoruskie siły, które zajmą wschodnią Polske na glebokość ok. 250 km przy pomocy Rosji.( ubiegłoroczne manewry wojsk białoruskich i rosyjskich atakujących Polskę).. Niemcy obsadzając płnocnowschodnia granice Polski droga dyplomatyczną nawet nie pierdną jak ruscy będa zajmowac Litwę, łotwe i estonię... i pozostana dla "równowagi" tyle ile zechcą..
 USA i UE, czyli syjoniści zajma zachodnia Ukrainę, przy czym armia izraelska w "błekitnych chełmach" jako rozjemca zajmie środkowa Polske i zachodnia Ukrainę ( wizyta Knessetu 27-01-2014 r)
 Ukoronowaniem V rozbioru zakończy się kzyżem żelaznym dla tchuska, Krzyżem św. Jerzego dla komoruska i dla tej gnidy sikorskiego korona z gówna w kształcie gwiazdy dawida
 chciałbym to ze wstydem odwołac jeszcze w tym roku...
 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika baca

e tam Trzcina jak tylko w

e tam Trzcina jak tylko w Polsce też ogłoszą mobilizację albo pospolite ruszenie to thx vel podjuszka i reszta żydofilów z forum nie będzie trolować bacy tylko założy majtki i napadnie na Władimira po to aby rudym, zdRadkom, apfelbaumom i Bolkom żyło się w wolnej Polsce jeszcze lepiej...
już widzę heh... frekwencję mobilizacyjną w polskim wydaniu... ten procent ukraiński (o który się od wczoraj tu niemal zasrali) kto wie może im dodać skrzydeł
do boju lichwiarze - jest was cały procent dacie radę...:-)

Strony

Skomentuj