Rosyjski astrolog przewiduje wybuch III wojny światowej w marcu 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Z przepowiedniami jest zwykle tak, że nikt nie bierze ich poważnie dopóki ktoś nie skojarzy bieżących wydarzeń z tym co było przewidziane. Rzadko zdarzają się przepowiednie na tyle precyzyjne, że ich ziszczenie się jest wręcz szokujące. Właśnie mamy do czynienia z takim przypadkiem. Astrolog Paweł Globa już w 2010 roku przewidywał, że w marcu 2014 wybuchnie III wojna światowa.

 

Według jego słów lata 2010 do 2020 będą najcięższymi w ciągu kilkudziesięciu lat. Twierdził on, że przez te lata Bedzie trwał światowy kryzys gospodarczy, który doprowadzi do zupełnej zmiany mapy politycznej świata. Globa oświadczył wtedy, że problemy, które nagromadziły się w społeczności światowej są nie do rozwiązania bez wojny światowej.

"2014 jest niebezpieczne, ponieważ Uran jest w znaku Barana, a to połączenie bardzo wojownicze - wyjaśniał wtedy Paweł Globa.  - Obawiam się, że to będzie początek permanentnej wojny na Wschodzie. Nie daj Boże, będzie to związane z Iranem, a następnie w wyniku tego będzie istna eksplozja terroryzmu."

Globa twierdził wtedy również, że do 2014 roku w Rosji nie będzie wojny. Astrolog wyznaczył też wtedy termin tego, gdy wszystko ma się zacząć. Jego zdaniem III wojna światowa zacznie się w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Soczi, albo piec dni po ich zakończeniu.

 

O przepowiedni Globy jeszcze w 2011 roku pisał inny polski portal niewiarygodne.pl są też liczne źródła rosyjskie, do których można sięgnąć. Uderzające w tej historii jest to, że trakcie Igrzysk rzeczywiście do czegoś doszło. Zaczęło się od strzelaniny na kijowskim Majdanie, a skończyło inwazją rosyjską na Krym i nagle wszyscy zaczęli rozumieć, że słowo wojna to nie pusty termin historyczny tylko realna groźba, która może się ziścić w ciągu najbliższych dni.

 

Ilość kombinacji, które mogą doprowadzić do konfrontacji Rosji z NATO jest tak wielka, że praktycznie na każdym kontynencie może dojść do powstania pretekstu do początku walki, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że konflikt, jaki wykreowano na Ukrainie może się skończyć wybuchem III wojny światowej.

 

Wielu innych jasnowidzów i proroków wskazywało na to, że w czasach apokalipsy Damaszek będzie w ruinie. Można powiedzieć, że duże części tego miasta faktycznie są w ruinie. Wiele przepowiedni wskazywało, że Syria musi upaść, czy upadła? Nic na to nie wskazuje, ale jeśli wybuchnie III wojna, to na pewno jeden z jej frontów będzie w Syrii. Niestety drugi będzie prawdopodobnie w Polsce lub na Ukrainie, bo jeśli NATO zacznie wojnę z Rosją, to nasz kraj znowu będzie frontowy.

 

Teraz, gdy patrzy się na rozwój wypadków, precyzja przewidywań sprzed czterech lat dokonanych przez rosyjskiego astrologa zadziwia jeszcze bardziej. Oby przepowiednie się nie sprawdziły, a sytuacja za naszą wschodnią granicą uległa normalizacji. Jednak trzeba przyznać, że mogliśmy niedoceniać wagi spraw, które rozgrywały się niedawno.

 

 

 

Źródła:

http://rus.ruvr.ru/2013_10_01/Tretja-budet-3970/

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Przerazajaca-prognoza-III-wojn...

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

htx... Co się znowu czepaisz

htx... Co się znowu czepaisz do bacy i [email protected]? Mają rację - koczownicy to banda ujadających kundli i podjudzających do walki dwóch, aby oni jako trzeci wyłapali groch... Zawsze posługują się innymi, czyli wyjmują wegle z ogniska cudzymi rękami... Odwazni to oni sa w zabijaniu palestyńskich dzieci i ich matek.
Owszem tworza sie kolumny wyszkolonych do mordu nacjonalistycznych morderców szkolonych w MOSADZIE,(Majdan)udając banderowców i ich wspierając, ale tu w Europie posrają sie w gacie...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

nie ośmieszaj się

nie ośmieszaj się htx...jeszcze niedawno na głowie stawałeś żeby wyrwać stąd bacę, a jak olał cię ,nagle zmieniasz zdanie na jego temat i przechodzisz do opozycji...żałosne...
ps. wskażesz te fałszywe komentarze ? ...czy ot tak ci się napisało...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

trochę się zapieniła

trochę się zapieniła "podjuszka walcząca" bo dostała ultimatum - albo się zarejestruje jako "podjuszka" albo spadówa - no i teraz... walczy sama ze sobą he he
to tylko transwestyta Baron - zmienia nicki co pięć minut (większość razy na kobiece Smile i dlatego naprawdę szkoda na nią czasu - jeszcze nigdy nie przyznała ci ani razu racji, nawet w sprawach oczywistych, bo tu chodzi tylko o sam wrzask jako taki - najczęściej jest to koczowniczy ryk "łapaj złodzieja" (jak dziś) albo coś takiego - nigdy nie podaje sensownych  faktów albo źródeł - bredzi żeby bredzić i przecież na moja intuicję, która jest raczej nieomylna to nie kto inny tylko ona doniosła w swoim czasie na Angelusa do prokuratury - to tylko kanalia zatem - kapuś nic więcej... przybłąkała się do Polski z Finlandi i dlatego ma gdzieś to co dotyczy Polaków - pożeruje, pożywi się a potem jak ją na poważnie "zbanują" wyjedzie z wrzaskiem żerować gdzieś indziej... to są tylko tułacze i nie wiem po co pozwalasz jej się do siebie... przytulić?
goń to dziadostwo precz, bo to własnie ono pierwsze ci strzeli w plecy jak tylko będzie okazja...

Portret użytkownika Juszka

Ty nawet robercie wagnerze

Ty nawet robercie wagnerze nie zdajesz sobie sprawy jak się cieszę, że tak wryłem ci się w tą główkę, że widzisz w każdym "nieprzyjaznym" ci poście moją osobę. To mój wilki sukces że tak miło o mnie myslisz, no i bez przerwy, otwierasz lodówkę a tu Juszka, w lustrze Juszka, w tv Juszka... 
Jak zwykle wychodzisz na kłamcę, jak juz coś mówisz toi tak rób, pisałęś że na mój temat ani słowa nie napiszesz a tu niemal każdy koment to Juszka, padłeś i nie mozesz powstać.
Hipokryzja kto nie podaje faktów i źródeł JA? nie TY i tylko wyłącznie ty kłamco.
Kto doniusł na amr TY, jak na mnie Monstera ... i wielu wielu innych którzy mają inny punkt widzenia niż ty, a skąd to wiem z twojej marnej przeszłości, ty sprzedawałeś "kolegów ba przyjaciół" z "sanatorium" klaiszom tylko by nie mieć bólu okrężnicy.

Portret użytkownika Olga

Baco nie zwalaj na kogoś

Baco nie zwalaj na kogoś odpowiedzialności za donosy na AMR. Ten kto czytał komentrze w tamtym czasie dobrze wie że AMR przeszkadzał ci stać się gwiazdą Innego Medium. Doniosłeś na niego perfidnie żeby go utemperować. Angelus ma przynajmniej jakieś poglądy, wiedzę a nie sieczkę w głowie jak ty, podsycaną alkoholizmem.

Portret użytkownika Juszka

Hehe ale mam ubaw ty już

Hehe ale mam ubaw ty już chyba nie śpisz szukając kim jest ten Juszka. To że padasz na pysk jak widzisz buty to dobrze wiemy, niuchaj niuchaj jestem ciekaw kiedy wyniuchasz coś konkretnego roberto.
Jak widać przebiłem cie popularnością na portalu i to zaledwie w 3 tygodnie co więcej sprawiłem że wyłysiałeś i opiciałeś. \ Ja zestresowany heheheheh to wy przeszukujecie neta i dalej poza rafałami juszkami z butami nic nie macie. 
Jak już temat butów to opowiedz jak wlazłeś temu dziadkowi w życie butami, ach co tam butami benzynką i zapałkami, no opowiesz moze wszystkim jak się podpala starszą osobę, jak moze "mężczyzna" w sile wieku napaść starszego z nożem i próbować go podpalić, wiesz tak sobie wyobrażam taką sytuację i tylko jedno mi przychodzi do głowy: trzeba być zerem by coś takiego zrobic, na pewno człowiek tak nie robi gozej zwierzę tak by nie zrobiło, to jak napiszesz nam taką historyjkę?
Czekamy, hmmm jak on miał na imię .....

Strony

Skomentuj