Rosyjski astrolog przewiduje wybuch III wojny światowej w marcu 2014

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Z przepowiedniami jest zwykle tak, że nikt nie bierze ich poważnie dopóki ktoś nie skojarzy bieżących wydarzeń z tym co było przewidziane. Rzadko zdarzają się przepowiednie na tyle precyzyjne, że ich ziszczenie się jest wręcz szokujące. Właśnie mamy do czynienia z takim przypadkiem. Astrolog Paweł Globa już w 2010 roku przewidywał, że w marcu 2014 wybuchnie III wojna światowa.

 

Według jego słów lata 2010 do 2020 będą najcięższymi w ciągu kilkudziesięciu lat. Twierdził on, że przez te lata Bedzie trwał światowy kryzys gospodarczy, który doprowadzi do zupełnej zmiany mapy politycznej świata. Globa oświadczył wtedy, że problemy, które nagromadziły się w społeczności światowej są nie do rozwiązania bez wojny światowej.

"2014 jest niebezpieczne, ponieważ Uran jest w znaku Barana, a to połączenie bardzo wojownicze - wyjaśniał wtedy Paweł Globa.  - Obawiam się, że to będzie początek permanentnej wojny na Wschodzie. Nie daj Boże, będzie to związane z Iranem, a następnie w wyniku tego będzie istna eksplozja terroryzmu."

Globa twierdził wtedy również, że do 2014 roku w Rosji nie będzie wojny. Astrolog wyznaczył też wtedy termin tego, gdy wszystko ma się zacząć. Jego zdaniem III wojna światowa zacznie się w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Soczi, albo piec dni po ich zakończeniu.

 

O przepowiedni Globy jeszcze w 2011 roku pisał inny polski portal niewiarygodne.pl są też liczne źródła rosyjskie, do których można sięgnąć. Uderzające w tej historii jest to, że trakcie Igrzysk rzeczywiście do czegoś doszło. Zaczęło się od strzelaniny na kijowskim Majdanie, a skończyło inwazją rosyjską na Krym i nagle wszyscy zaczęli rozumieć, że słowo wojna to nie pusty termin historyczny tylko realna groźba, która może się ziścić w ciągu najbliższych dni.

 

Ilość kombinacji, które mogą doprowadzić do konfrontacji Rosji z NATO jest tak wielka, że praktycznie na każdym kontynencie może dojść do powstania pretekstu do początku walki, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że konflikt, jaki wykreowano na Ukrainie może się skończyć wybuchem III wojny światowej.

 

Wielu innych jasnowidzów i proroków wskazywało na to, że w czasach apokalipsy Damaszek będzie w ruinie. Można powiedzieć, że duże części tego miasta faktycznie są w ruinie. Wiele przepowiedni wskazywało, że Syria musi upaść, czy upadła? Nic na to nie wskazuje, ale jeśli wybuchnie III wojna, to na pewno jeden z jej frontów będzie w Syrii. Niestety drugi będzie prawdopodobnie w Polsce lub na Ukrainie, bo jeśli NATO zacznie wojnę z Rosją, to nasz kraj znowu będzie frontowy.

 

Teraz, gdy patrzy się na rozwój wypadków, precyzja przewidywań sprzed czterech lat dokonanych przez rosyjskiego astrologa zadziwia jeszcze bardziej. Oby przepowiednie się nie sprawdziły, a sytuacja za naszą wschodnią granicą uległa normalizacji. Jednak trzeba przyznać, że mogliśmy niedoceniać wagi spraw, które rozgrywały się niedawno.

 

 

 

Źródła:

http://rus.ruvr.ru/2013_10_01/Tretja-budet-3970/

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Przerazajaca-prognoza-III-wojn...

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Nie ignorujcie determinacji

Nie ignorujcie determinacji satanistów.   To nie są zwykli ludzie realizujący swoje fanaberie czy narkotyczne wizje!.     Ich "ojciec" wspiera ich  swoimi pomysłami.     Nie on jest iluzją/ figurą retoryczną ale bytem osobowym, tak jak Bóg. Programuje on swoimi "astrologami"/ "jasnowidzami" oraz mediami osobowymi/ informacyjnymi ludzkość od bardzo dawna, by doszło do tego czego pragnie a więc do unicestwienia ludzkości.    Dowodów jest bezliku. Tylko człek naiwny może je ignorować. Naprawdę ... warto zmówić paciorek a czasem zdrowaśkę jeśli nawet ktoś nie wie co to i po co jest różaniec, obrzydzany nam na okrągło!.    Wierzycie w różne bajki, w niezwykłości godne SF.    Wierzycie, jak i ja w potęgę dawnej/ dawnych cywilizacji ludzkich które jednak upadły pod ciosem zapewne tego samego czynnika który i dziś chce nas zdepopulować!.    Podania/ mity mówią nam że tamta ludzkość czy ludzkości popadły w pychę.   Że zaczęły stawiać się Bogu/ bogom.    Czy i dziś tak nie jest?.    Czemu nie potraficie zawierzyć Bogu?.    Czy nie jest to efekt bardzo zaawansowanej i długotrwałej, masońskiej operacji psychologicznej?.  Masoni mający perwersyjną skłonność do ujawniania swoich planów przekazują nam że dla dokonania "przemiany" ludzkości promują ateizm.    To wszystko po to by zerwać więź ludzi z Bogiem i przekierować naturalną potrzebę takiej więzi duchowej na lucyfera czy jak chcecie tam zwać ten byt.    Jeśli jesteście zdolni do refleksji pomyślcie nad tym!.    "Ks. Dominik Chmielewski - niesamowita historia egzorcyzmu małżeńskiego"
http://www.youtube.com/watch?v=K5x0xjnWMgU

Portret użytkownika Gość

Ja tez nie lubię ludzi i

Ja tez nie lubię ludzi i chcę, aby byli zniszczeni. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego, bo chyba tylko głupi nie wie. Lucyferowi się nie dziwie. Żadne zwierze nie szkodzi ekosystemowi i swoim braciom tak jak człowiek.
To jest ludzka natura, nie ma co zwalać na to co niewidzialne i wymyślać różnej maści złe byty.
Wygląda na to, że diabeł ma jedyny zdrowy rozsądek, ponieważ Bog jest zauroczony, jak ten rodzaj ludzki pieknie niszczy dom, który stworzył, może jest w jakimś chorym amoku albo we śnie.

Portret użytkownika black.serpent

Dobre pytanie... ale ludzie

Dobre pytanie... ale ludzie popełnia jeszcze masę tych samych błędów zanim do nich dotrze, że bozia z brodą gdzieś w kosmosie zwyczajnie nie istnieje. Wydaje mi się, ze największym problemem człowieka jest to, że odpowiedzi na fundamentalne pytania wciąż szuka tylko i wyłącznie na zewnątrz. Egoizm i ignorancja w sosie dogmatyczno-świętoyebliwym bądź - co ostatnio najmodniejsze - naukowym, od bieguna do bieguna w nieskończoność.

Portret użytkownika Agaa

czemu chcesz odmawiać

czemu chcesz odmawiać "zdrowaśke"? jeśli mówisz o Bogu? Jezus dał jedną modlitwę
"(5) Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.(6) Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który widzi w ukryciu, odda tobie. (7) Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. (8)Nie bądźcie podobni do nich. Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go oprosicie. Wy zatem tak się módlcie:
(9) Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje. (10) Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.
(14) Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. (15) Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień." Mt 6; 5-15
Nigdzie nie jest napisane że mamy się modlic do kogokolwiek  innego niż do samego Boga, to jest bardzo ważne, bo modlitwa do kogokolwiek innego oznacza bałwochwalstwo, niektórzy troche sobie poskracali, czemu to juz każdy sam niech przemyśli, zajżyjcie sami nikomu się nic nie stanie jak przeczyta te 10 przykazań czy ewangelie, " Uważajcie, stzreżcie się kwasu faryzeuszów (...)" Mr 8; 15 On za nas umarł, każdy może chciaż przeczytać jego naukę, ona jest dla nas, dla tych którzy jej potrzebuja,
"(...) (3)Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. (4) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co  jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.(...)" Druga Księga Mojżeszowa 20; 3-6;
 Jezus „(6) Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca.(…) ” J 14,6

Portret użytkownika jaa

jeżeli dobrze rozumiem to

jeżeli dobrze rozumiem to unicestwienie ludzkości byłoby dla tego o kim piszesz gwoździem do trumny. Bo niby co poza unicestwieniem ludzkości by osiągną? To kto by tę więź duchową o której piszesz jemu zapewniał? Prawie same bzdury mimo pozorów argumentów. Rozumiem, że to cytat. Z drugiej strony skoro sami wierzący nie chcą robić tego w prawidłowy sposób to nie dziwne, że ci co wolą drugą stronę wykorzystują okazję do uzyskania przewagi. Co do zdrowasiek i tym podobnych - w Polsce wiele osób w tym matek i babek różnych ludzi odmawia na okrągło zdowaśki i paciorki i mimo tego ciągle sytuacja jest jaka jest. A są to często matki różnych ludzi którzy wolą drugą stronę więc coś tu nie gra tak jak powinno. Tu pewnie usłyszę o wolnej woli każdego. Kto promuje i gdzie ateizm? Bo na pewno ateizm nie jest promowany na taką skalę i przez tyle stuleci co różne religie - więc pytam kto tu kogo robi w bambuko? Poza tym. Ateizm jako taki też jest wadliwą konstrukcją ale jest niejako odpowiedzią na skrajności i patologie różnych wyznań religijnych. Poza tym, że jest próbą innej interpretacji otaczającego świata. A do tego chyba każdy ma prawo?

Portret użytkownika Q...

Odpowiem zbiorczo. Proszę

Odpowiem zbiorczo. Proszę wybaczyć.   Czy w Oświęcimiu był Pan Bóg?.   Myślę że był ale poziom podłości ludzkiej, bez względu na rasę czy narodowość był/jest tak wielki że Pan Bóg nie może sam przeciw prawom które ustanowił występować!. Ludzie otrzymali dar wolnej woli. Jeśli chcą mordować to zrobią to. A po za tym... jeśli my nie przebaczamy a powinniśmy to jak ma On wybaczać?... "I odpuść nam nasze winy JAKO I MY ODPUSZCZAMY...".  Odpuszczasz prawdziwie?. Odpuszczasz Ukraińcom w swoim imieniu Mord na Wołyniu czy tkwisz w zaciętości niszcząc nienawiścią kolejne ich pokolenia przez co doświadczają zemsty losu czy Boga jak kto woli!.   Pomyśl, w jakim narodzie panuje nakaz codziennego przeklinania obcych i traktowania ich jak ludzkie bydło a ich majątku jak swojego?. Znasz odpowiedz?. Podpowiem że nie panuje to w żadnym z odłamów Chrześcijaństwa czy Buddyzmu.   Czemu napisałem o "zdrowaśkach". Bo jestem Katolikiem i się tego nie wstydzę. Wiem też jak leniwi i trywialni bywają ludzie. Wielu nie stać na pogłębioną modlitwę, na rozmowę z Panem Bogiem, na podziękowanie Mu za dar życia, rodzinę, za możliwość doświadczania codzienności po prostu!.   Lepsza więc "zdrowaśka" niż nic. Może też być "Ojcze nasz". Tak nauczał pierwotnie Pan Jezus i to jest dobre.   Nie mam teraz linku pod ręką ale w Polsce była jedna taka miejscowość w której przez całą II Wojnę Światową odmawiano różaniec.  Codziennie. Nikt stamtąd nie zginął. Wszyscy którzy poszli do wojska wrócili z wojny wprost lub z obozów. Ponoć nie widziano tam nawet jednego Niemca przez całą wojnę a było to dość blisko samej Warszawy. Zbyt wiele zmiennych by coś takiego miało jakąkolwiek szansę na stanie się gdyby miało być dziełem przypadku!.   Nie próbujcie dyskredytować Matki Boskiej i odwoływać się do treści propagowanych przez odłamy chrześcijańskie promowane przez masonów dla rozbicia resztek tradycji w inwigilowanym przez masonberię  KK.   Zamiast Matkę Boską atakować zajmijcie się modlitwą, taką jak uważacie za słuszną według siebie, w intencji oczyszczenie Polski i Świata z satanistów i zła jakie tworzą dając posłuch lucyferowi. O to by ich serca i umysły odwróciły się od złego  i by doznali natchnienia od Ducha Świętego!.  

"Bo niby co poza unicestwieniem ludzkości by osiągnął?"... samozadowolenie że zniszczył Boże Dzieło. Ponoć lucyfer jest skomasowaniem negatywów z powodu grzechu pychy więc jeśli nienawidzi Boga to w zakresie relacji zły - ludzie  nie kieruje się racjonalizmem ale jedynie tym co go spala od środka a więc najczystszą nienawiścią. Dzięki temu może też grać rolę prokuratora i wytykać wszystkie nasze potknięcia oraz wykorzystywać je dla swoich celów!.  I nie ma znaczenia czy ktoś mu służy czy nie. Kiedy dokona już rękami "użytecznych idiotów", (łasych na doczesne dobra i małości człowieczeństwa i dających posłuch kłamstwom o życiu wiecznym na Ziemi z szatańskiej łaski), rzezi większości ludzkości, przyjdzie nagle lub stopniowo, w skutek stagnacji kulturowej i genetycznej, kres na owe około pół miliarda jakie chcą pozostawić Iluminaci, czemu dali wyraz wykuwając "dziesięć przykazań" New Age  na swoim pomniku w Georgii, w hrabstwie Elbert:  "Utrzymuj ludzkość na poziomie około pięciuset milionów osób w harmonii z naturą". Ostatnio wspomina się już ponoć nawet o jakiś dwustu milionach!.   Resztę punktów znajdziesz w sieci jeśli tego nie znasz.  Oczywiście że jako  istota obdarzona wolną wolą możesz interpretować świat tak jak ci to pasuje i być ateistą czy nawet samym agnostykiem. W naszej części świata z grubsza nic za to nie grozi. Miej tylko świadomość że ci którzy to propagują są głęboko wierzącymi ludźmi tyle że ich wiara jest wypaczona tak jak wypaczonym jest spojrzenie lucyfera na Boskie Stworzenie!.    Promują oni wszelkie patologie jako "normalność" co jest, obok GMO, marnego pożywienia i medycyny alopatycznej z jej nadmiarem "dobroci" w postaci szczepionek zawierających ewidentne alergeny, komórki rakowe i neurotoksyny,  elementem depopulacji przez promowanie zachowań tak niemoralnych i psujących dusze jak i czysto antyprokreacyjnych!.

Jest nas za mało wierzących i praktykujących prawdziwie. Węgry, które choć na chwilę uwolniły się od NWO i jego MFW, zebrały na swoich ok. 9 milionów obywateli, 2 miliony ludzi odmawiających różaniec. To jest potęga religijna i duchowa oraz  społeczna dająca min. siłę polityczną na planie ziemskim. W Polsce zebrało się 100 tysięcy osób. Mamy stan pozornej równowagi politycznej co jednak jest pozorem bo po akcji na Ukrainie wiadomo że wszystkie "nasze" partie są partiami masońskimi (ciekawe co by było gdyby tak Angela Merkel przyjechała samowolnie na Śląsk i poparła "Ślązaków" na wiecu RAŚ - Ruch Autonomii Śląska?) O czym to świadczy?. O wyjałowieniu duchowym Polaków. Okupanci zrobili po '89 roku to czego nie udało im się zrobić przez lata rozbiorów i okupacji. Uśpili w większości Polaków Ducha choć go jeszcze nas nie pozbawili!.   Co z tego że modli się ciągle sto tysięcy ludzi a okazjonalnie ze dwa miliony?. Ile milionów muszą tym obdzielić? A jest też reszta świata. Podłości, zawiść, chciwość, złorzeczenia, mordowanie nienarodzonych (przed wojną było tego bardzo wiele choć wtedy np. groziło za to więzienie)... to nasza codzienność a nie bzdury!.  Prosta rzecz... świętym nie jestem ale mnie cudze szczęście raduje!. Znam wielu których moje szczęście przyprawiało o zazdrość. Jak z takimi dyskutować?.  Pisałem już tu... jak wytłumaczyć ślepemu jak wyglądają kolory?. To niemożliwe. To trzeba czuć tak, jak kolory trzeba samemu widzieć!.

"Nigdzie nie jest napisane że mamy się modlić do kogokolwiek  innego niż do samego Boga"... A wierzysz w natchnienie Ducha Świętego?. A w świętość krwi (skoro jest święta to jest największym darem dla drugiego człowieka a nie skarbem który egoistycznie trzeba trzymać tylko dla siebie!)?.   Jeśli tak to nie możesz zakładać że Pan Bóg nie komunikuje się z nami, że nie jest Bogiem Żywym.   Jeśli zechciał (co wy, tzw. "judeochrześcijanie" trzymający się jak żydzi, treści i litery Pisma  uważacie za wpływ demonów) by oddać cześć kobiecie, Matce Jego Syna który od Niego pochodzi  i jest Jemu współistotny to my, Polacy, Chrześcijanie i Katolicy to robimy. I dlatego jesteśmy tak doświadczani przez lucyfera. Bo gdzie ma on bić jak nie tam gdzie tkwi źródło oporu przeciw niemu. A w naszych czasach tylko w kilku miejscach w Europie a głównie w Polsce jest to źródło oraz w Ameryce Południowej.  Szczególne to miejsce, Polska, bo jako Słowianie jesteśmy ponoć szczególnie predestynowani duchowo do takiej roli. Nie jest więc przypadkiem że z naszych terenów pochodzi też rdzeń masońskiego satanizmu światowego który dziś min. usiłuje przejąć Ukrainę. Jest im jej zachodnia część potrzebna do budowy Polin z wizji Jakuba Franka!. O stworzeniu tego tworu dyskutowali już przed I Wojną wiatową na salonach politycznych świata. Dane są w internecie. Zwyciężyła opcja Polska ale dziś wiadomo że II RP była Polską masońską a więc musiała upaść.   Dzisiejsza też taka jest i dlatego wszystko nam przecieka przez palce!. Wystarczy.   Nie mam nic więcej do dodania.   Jeśli się nie zgadzacie to jest to już wasz problem. Ale też niestety całego naszego Narodu że ciągle jesteśmy rozbici tak politycznie jak i duchowo!. Bo dajemy posłuch obcym zamiast uznać sąsiada za przyjaciela.
 
 
Proszę pisać na temat. Wpisy nie na temat, będą kasowane !

/Moderator/

Strony

Skomentuj