Nietypowe UFO zarejestrowane nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Jak wynika z opisu 24 stycznia 2014 roku nad Brazylią miała miejsce niezwykła obserwacja. Na nocnym niebie pojawił się jakiś kształt, który jaśniał zwracając uwagę gapiów.

 

Niezidentyfikowany obiekt zawisł w jednym miejscu i po chwili zaczął emitować jakieś inne obiekty, które świeciły podobnie do niego. Wydaje się jakby coś zostało z niego wypuszczone celowo. Obiekty pojawiają się w drugiej minucie zamieszczonego poniżej nagrania.

 

Niestety brak potwierdzonych informacji na temat lokalizacji tego zjawiska. Brak oficjalnych wytłumaczeń dla tego fenomenu i nikt z władz tego nie skomentował.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Ufo to są jakieś duchy moim

Ufo to są jakieś duchy moim zdaniem i lepiej się trzymać od nich z daleka. Ludzie powinni się modlić by nie zostać zwiedzeni. Modlitwa to ratunek. Jezus Chrystus jest zbawicielem i do miego musimy kierować prośby o ocalenie.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika NIC

przyłączam się do pytania. W

przyłączam się do pytania. W zasadzie mam wrażenie, że to jakieś byty podszywają się pod wszystko do czego ludziska sie modlą, bo do Boga akurat nie wiedzieć czemu praktycznie w ogóle się nie modlą i to nigdzie, łącznie z kościołami wszelkiej maści. A potem są pretensje do Boga że go nie ma bo nie reaguje, a po co ma reagować? Przecież modlitwy są a to do jezusków, a to do maryjek i tym podobnych bytów...

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika marczaj

boziu kochana twarz widze,

boziu kochana twarz widze, twarz widze w tym ufu boziu kocham cię, widzisz ją? widzisz, matulko kocham cie

Głosuj przeciw
-59

Strony

Skomentuj