Tajemnica złego oka, czyli jak walczyć z nienawistnikami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zapewne każdy z nas doświadczył na własnej skórze zdarzenia, które było dla was nieprzyjemne, ale macie podstawy podejrzewać, że wystąpiło, dlatego, że ktoś sobie tego życzył. Niektórzy nazywają to zjawisko "złym okiem", bo wystarczy, że ktoś popatrzy i można narobić kłopotu.

 

Ludzie są niestety pełni negatywnych emocji. Większość zamiast wziąć się do pracy i zarobić sobie na dane dobro rozpamiętuje, dlaczego ktoś inny ma więcej. To coś, co George Lucas opisał, jako słynną "Ciemną Stronę Mocy". Zawiść i zazdrość przeważnie sprowadza nieprzyjemności na takiego niczego niespodziewającego się nieszczęśnika. Złe oko to znana od zawsze zdolność do wpływania na innych ludzi. Tylko od tych ostatnich zależy czy się temu poddają nieświadomie, czy też nie.

 

Gdy weszliście w posiadanie czegoś, na czym wam zależy i wiecie, że będzie przyczyną zazdrości, czy też zawiści, lepiej być gotowym do stawienia temu czoła. Najłatwiej stosować wtedy jakieś totemy. One mają z założenia zneutralizować złą energię, która może być kierowana w naszą stronę. Najpopularniejszym znanym w naszej szerokości totemem zabezpieczającym przed "złym okiem" jest czerwona wstążeczka.

 

Można dojść do wniosku, że kluczem do zrozumienia skuteczności agresji za pomocą "złego oka" jest pojęcie tego, że zarówno myśli jak i słowa są w stanie wpływać na wiele rzeczy dookoła nas, nawet, jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Niektórzy są tego świadomi i używają tej wiedzy z premedytacją prąc przez życie po przysłowiowych trupach. Takich ludzi trzeba się wystrzegać, bo emitują w trybie ciągłym negatywne wibracje, które prawie zawsze są kierunkowane w stronę innych ludzi, często włącznie z nami.

 

Jeśli jednak nie da się ograniczyć relacji z takimi typami, to trzeba być przynajmniej emocjonalnie i duchowo przygotowanym do stawienia im czoła. Najlepiej w takiej sytuacji próbować budować wirtualną emocjonalną ochronną powłokę nad swoim życiem i sama świadomość czegoś takiego wraz z pozytywną werbalizacją z pewnością spowoduje, że nie będziemy bezbronni w stosunku do takiej złej magii werbalizującej się poprzez rozmaite negatywne oddziaływania.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

1 . błękitne oczy nie są

1 . błękitne oczy nie są wcale złe - i nie powinne być w takim kontekscie umieszczane - błękitne oczy to oznaka szczerosci, bezinteresowności i szlachetności - niemal nie ma podłych ludzi o tym kolorze oczu - to najlepsze oczy jakie moga występować - oznaczają że ich właściciel jest z kasty Słowiańskich wojowników - błękitnoocy to najczystsi Aryjczycy jakich można sobie wyobrazić. juz nie pamiętam na sto procent co oznaczają inne kolory ale błekitne to wojownicy.
plemiona które mają tylko oczy w kolorze g.... moga  jedynie pozazdrościć Aryjczykom zdolności militarnych - pierwsza cesarzowa chińska zresztą była błękitnooka, Nefretete miała błękitne oczy i kilku znanych założycieli cywilizacji...
2 natomiast czerwona nitka albo wstążka oznacza debila który "studiuje kabałę" - koczownicy bardzo lubią tak manipulować gojów aby co bogatsi z lemingów wyskoczyli dla "zdobycia ich tajemnic" z grubej kasy - oskubali w zamian za te wstążkę madonne, i pare innych nawet polskich piosenkarek - tylko koczowniczki takie jak kayah lansują te czerwone nitki z premedytacją - to żaden amulet tylko znak idioty który dał się koczownikom boleśnie nabrać - ewentualnie jest w trakcie procesu nabierania Smile
 

Portret użytkownika asik06031973

Witaj Baco, wnioskuję więc,

Witaj Baco, wnioskuję więc, że jesteś szczęśliwym posiadaczem niebieskich oczek? No widzisz a mnie skrzyżowało i to porządnie mam brązowo-zielone ślipka i blond włosy Smile Ale jakoś tych niebieskich nie zazdroszczę Wink A podłych niebieskookich znam aż za dużo pozdrawiam Wink

Portret użytkownika adam

CZERWONA WSTAZECZKA?

CZERWONA WSTAZECZKA? przepraszam bardzo gdzie ja trafilem? negatywne wibracje? emocje czarymary dzikie węże ........ rozumiem że czerwona wstążeczka jest naszym jedynym potwierdzonym naukowo lekarstwem na promieniowanie negatywnych wibracji czekoladowego oka? poprawcie mnie jak cos pomylilem.

Portret użytkownika scolo

Wystarczy modlitwa do św.

Wystarczy modlitwa do św. Archanioła Michała pogromcy mocy szatańskich

Litania do św. Michała Archanioła
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, zmiłuj się nad nami!
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, usłysz nas!
Chryste, wysłuchaj nas!
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami!
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami!
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Trójco Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Maryjo, Królowo Aniołów; módl się za nami.
Św. Michale, przepojony mądrości Bożą;
Św. Michale, doskonały adoratorze Słowa Wcielonego;
Św. Michale, ukoronowany szacunkiem i chwałą;
Św. Michale, najpotężniejszy książę w zastępach Pana;
Św. Michale, chorąży Trójcy Przenajświętszej;
Św. Michale, strażniku raju;
Św. Michale, przewodniku i pocieszycielu ludu Izraela;
Św. Michale, twierdzo Kościoła wojującego;
Św. Michale, chlubo i radości Kościoła triumfującego;
Św. Michale, szańcu prawowiernych;
Św. Michale, siło tych, którzy walczą pod sztandarem Krzyża;
Św. Michale, światłości i otucho dusz w godzinie śmierci;
Św. Michale, najpewniejszy wspomożycielu;
Św. Michale, nasz wspomożycielu we wszelkich przeciwnościach.
Św. Michale, heroldzie wyroku wiecznego;
Św. Michale, pocieszycielu dusz pozostających wśród ogni czyśćcowych;
Św. Michale, któremu Pan powierzył odprowadzanie dusz po śmierci;
Św. Michale, nasz książę;
Św. Michale, nasz obrońco;
Św. Michale, Święty Boży.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami!
Panie Jezu, uświęć nas nieustającym Błogosławieństwem i obdarz, przez wstawiennictwo Św. Michała, tą mądrością, która nauczy nas szukać skarbów w niebie i zamieniać dobra doczesne na wieczne; który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

 

Strony

Skomentuj