Annunaki mogli wylądować w Afryce

Kategorie: 

Annunaki - źródło: http://esophoria.org

Annunaki to istoty, które według opowieści starożytnych Sumerów, panowały kiedyś na Ziemi. Co więcej z opisów wynika, że rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów. W Internecie pojawiły się plotki, że przedstawiciel tej rasy, zwany Marduk, powrócił na Ziemię.

 

Redaktorzy witryny internetowej veteranstoday.com zauważyli dziwne zgrupowanie prezydentów USA w Afryce. W jednym momencie znaleźli się tam Bill Clinton, George W. Bush oraz urzędujący aktualnie Barack Obama. Dwóch z nich spotkało się w Senegalu. Pojawiły się pogłoski, że to nagłe zainteresowanie czarnym lądem nie jest przypadkiem i dzieje się tam coś godnego uwagi.

Artykuł zamieszczony przed kilkoma dniami wskazuje na te poszlaki, z których redaktorzy veteranstoday.com wyciągają wniosek, że wizyty w Afryce to tak naprawdę spotkania z "królem" Annunakich, który powrócił sprawdzając stan swoich włości rządzonych przez zależne od tej "trzeciej siły" elity światowe. Z dostępnych informacji wynika, że do spotkania doszło podobno w Tanzanii lub w Senegalu.

Z tego, co sugerują redaktorzy tej witryny wynika również, że przylot Marduka może być zwiastunem powrotu "międzywymiarowej planety Nibiru", która jest podobno domem tych istot opisanych w starożytnych tekstach. W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bogusia

Tu żadnym facetom nie wierzę,

Tu żadnym facetom nie wierzę, nie wiadomo kto jest kim, można mieć nawet kilka pseudo. Poza tym, a nuż się jakiś przebrany szarak trafi? Życie jest szalone, ale tak ryzykować, to już byłaby przesada.

Portret użytkownika jaa

jeżeli dobrze rozumiem to

jeżeli dobrze rozumiem to amerykańscy prezydenci byli niby mianowani przez tegoż co niby przyleciał do tego żeby rządzić? W sumie to chyba test na inteligencję. Bo skoro ten gościu był tu podobno ileś tysięcy lat temu to jak on mianował tychże prezydentów na swoich współzarządców. I co niby to oni teraz mu zdawali raport z tego co zrobili a czego nie zrobili? I tylko oni byli tymi zarządzającymi? Z drugiej strony Busch to już chyba niezbyt dużo pamięta z tego co robił gdy był prezydentem. A co do Afryki. Może chodzi o to, że Chiny tam się na dobre rozgościły i Amerykanie zostają w tyle? A, że Obama jest jakby nie było potomkiem tego kontynentu to może dyplomatycznie próbują przejąć ile się da. A ci drudzy może byli tam wcześniej po to żeby przygotować grunt pod spotkanie. Bo, że ten niby kosmita chciał się z nimi spotkać w Afryce i to z trzema to jakoś dziwnie mi nie pasuje.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jestem w podziwie, fundacja

Jestem w podziwie, fundacja nautilus stwierdza fakt istnienia Super Bytu ! Pozdrawiam fundacje nautilus i gratuluje filmu o emilcinie i o Jackowskim ! Życzę wszystkiego najlepszego i owocnych badań nad rzeczywistością ludzi na planecie Ziemia ! Smile
Powstał film dokumentalny o Krzysztofie Jackowskim. Prezentujemy zwiastun, który zawiera jasny "message" Jackowskiego - Bóg istnieje! O tym samym mówimy od dawna. Ateiści popełniają paskudny błąd negując istnienie Boga i jednocześnie naiwnie myśląc, że są "postępowi", są przeciwko "ciemnogrodowi i naiwnym głupkom wierzącym w dobrego dziadka z brodą". Ale tutaj razem z naszym przyjacielem Krzysztofem Jackowskim mówimy jednym głosem - Bóg istnieje! W tym punkcie wszystkie światowe religie mają rację. Ich spory dotyczą jedynie nieistotnych szczegółów... Zobaczcie zwiastun filmu, w którym także mamy "swoją małą cegiełkę"!
 
ZŁODZIEJCUDZYCH MYŚLI - zwiastun filmu o Krzysztofie Jackow
 
http://www.youtube.com/watch?v=8A7OXbbc3Ks&feature=player_embedded

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj