Amerykanie wierzą w istnienie kosmitów i rządy reptilian

Kategorie: 

Foto: yorkberlin / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

Najnowsze badanie sondażowe przeprowadzone przez znaną amerykańską pracownię badań Public Policy Polling, pokazuje, że znaczna część populacji USA wierzy w teorie spiskowe. Statystyka wskazuje na to, że 29% mieszkańców tego kraju wierzy, że rząd ukrywa istnienie kosmitów, a 28% uważa, że ​​świat jest rządzony przez tajny rząd.

 

Eksperci firmy badali poziom wiary w 20 największych teorii spiskowych i mitów. Cel był prosty, dowiedzieć się, które z nich są najbardziej powszechnie uznawane. Tak więc, na przykład, nie było zaskoczeniem, że 51% Amerykanów uważa, że ​​zamach na prezydenta Johna F. Kennedy'ego był wynikiem spisku rządowego.

 

Badanie wykazało, że Amerykanie w ogóle nie mają zaufania do rządu.  Pomimo doniesień o zabiciu Osamy bin Ladena, 6% uważa, że ​​"terrorysta numer jeden" wciąż żyje. Ponadto, 44% z nich uważa, że rząd Busha użył broni masowego rażenia, jako pretekst do rozpoczęcia wojny w Iraku w 2003 roku, a 11% uważa, że w ataki terrorystyczne 11 września 2001 były zamieszane amerykańskie służby specjalne.

 

Co więcej, 13% Amerykanów ma pewność, że prezydent Barack Obama jest Antychrystem. Niemal 15% uważa, że ​​państwo kontroluje świadomość ludzi za pomocą telewizji. W teorię o chemtrails, czyli smug chemicznych rozpylanych nad naszymi głowami przez samoloty wierzy 5% respondentów a 9% uważa, że rząd celowo dodaje fluoru do wody pitnej, aby ogłupić społeczeństwo.

 

W najbardziej kontrowersyjne teorie spiskowe takie jak to, że światem rządzą nie ludzie, ale podstawione zmiennokształtne gady wierzy 4% Amerykanów.  To całkiem sporo biorąc pod uwagę, że media nawet o tym nie informują jak o spotkaniach Grupy Bilderberg.  Według doniesień mediów, obecność gadów była znana już starożytnym a wielu współczesnych autorów przedstawia szereg fantastycznych teorii potwierdzających istnienie tych sprytnych gadów, które rzekomo nami zawładnęły.

 

Wyniki sondażu oczywiście nie znaczą, że wszystkie te teorie spiskowe są rzeczywiste, ale dają nam przynajmniej wgląd na to jak działają sondażownie, które dzięki statystyce są w stanie udowodnić dowolną rzecz i jaki jest stan świadomości lub sukcesu manipulacji.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Margo wszystko się zgadza

Margo wszystko się zgadza tyle że nie wszyscy Żydzi rządzą swiatem i nie wszyscy Żydzi to Żydzi. Już wyjaśniam, jak mi to wytłumaczyli sami Żydzi: otóż światem finansowym, Izraelem rządzą syjonistyczni Aszkenazyjczycy oni nie są spadkobiercami biblijnych Izraelitów, nie mieszkali nigdy na terenie Izraela są to można by rzec fałszywi, farbowani Żydzi, którzy zdominowali Sefadyjczyków. Będąc na praktykach w Izraelu poznałem kilka rodzin i naprawdę są to miłe, normalne osoby które tak jak większość swiata nienawidzi włąśnie tych przebierańców.
co do rozbiorów należy też wspomnieć o szlachcie, sarmatach, i najgorszej przywarze naszego narodu - kłutliwości,  ale jak to mówi przysłowie Polak mądry po szkodzie. Niestety teraz rządzą nami połgłowki które za darmo rozdają to co polskie, tyle ze wina w dużej mierze leży po stronie narodu który ich wybiera, jaki narów takie elity chciało by sie powiedziec.

Portret użytkownika Bea

Zgadzam sie z tym w

Zgadzam sie z tym w zupelnosci.Jeden madry czlowiek,ktorego poznalam w samolocie opowiadal mi,ze gdy slyszy,ze cos nazywa sie teoria spiskowa,natychmiast sie tym interesuje bo to oznacza ze jest to zakazana prawda.Facet napisal doktorat o masonerii.

Portret użytkownika SAH

A ja powiem tak .........;)

A ja powiem tak .........;) Żydzi sami nakręcają temat antysemityzmu , sami o sobie przypominają i powiem więcej , sami się opluwają i podsycają nienawiść do swojego narodu jak by tego nie robili nikt by o nich nie mówił a jak by nie mówił to jako tak mało znaczący naród przestali by istnieć tylko w ciszy kilka plemion Żydowskich co przejęło władzę na świecie od banków po fabryki , media , i sztukę w każdym rodzaju i tą filmową też , realizowało by swój plan a tak Żydzi z innych plemion kręcą temat antysemityzmu by tym pierwszym przeszkadzać i ich demaskować wyręczając się innymi narodami bo oni są za leniwi i za tchórzliwi by samemu to zrobić ............

Portret użytkownika pako1205

A nie zdarzyło się tobie

A nie zdarzyło się tobie Juszka,że wyprowadził ciebie ktoś w jasną przyszłość z tymi samozwańczymi przymiotami? Gwiazdujesz,ale gwiazdorowanie nie jest twoją najmocniejszą stroną,masz sporo innych cech nie windowanych przez ciebie na piedestał. Pozdrawiam.

Portret użytkownika MARGO

Juszka.. napisał:  "...otóż

Juszka.. napisał:  "...otóż światem finansowym, Izraelem rządzą syjonistyczni Aszkenazyjczycy .."
_______________
Zgadzam się Juszka, światem żądzi syjonistyczna mafia finansowo-farmaceutyczno-korporacyjna...
Jednak cytując ze stron IPN, nie mogłam "ot tak sobie" pozmieniać wyrazów. Zdaję sobie sprawę z faktu, że obraz w ten sposób przedstawiony, może krzywdzić niczemu nie winnych ludzi...
Dlatego bardzo się cieszę, że napisałeś to co napisałeś Smile
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Rod

a ty jesteś aszkenazyjczykiem

a ty jesteś aszkenazyjczykiem czy sefadyjczykiem dla mnie żyd to żyd a twoim zdaniem którzy żydzi byli lepsi ci z armii hitlera strzelający do naszych na froncie czy ci z NKWD mordujący polaków w obozach

Strony

Skomentuj