Niezidentyfikowany obiekt w okolicy Księżyca

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Do intrygującego incydentu z UFO doszło podczas obserwacji Księżyca. Film datowany jest 23 marca, ale nie wiadomo czy powstał własnie wtedy. Jego zawartość jest jednak niezmiernie interesująca. W pewnym momencie na tarczy księżycowej pojawił się ogromny dyskoidalny lub sferyczny kształt. Obiekt przelatuje ze stałą prędkością i oddala się w nieznanym kierunku.

 

Jak zwykle w przypadku takich obserwacji przede wszystkim trzeba założyć, że nagranie to jest prawdziwe. Tej wielkości obraz Księżyca można uzyskać praktycznie z większości teleskopów i istnieje wiele sposobów prowadzenia takich obserwacji w raz z wykonywaniem nagrań. Aby analizować to nagranie trzeba więc założyć, że wykonał je jakiś astronom amator.

Jeśli tak założymy trzeba będzie automatycznie nazwać ten obiekt UFO, no chyba, że ktoś potrafi zidentyfikować ten obiekt. Nie jest do końca jasne czy przelatuje tam jakiś dysk czy sfera, ale jest to coś o bardzo regularnym okrągłym w rzucie bocznym kształcie. Niektórzy zwracają uwagę na podobieństwo tego obiektu z tym, który uchwycono kiedyś podczas słynnego eksperymentu Tether przeprowadzanego z pokładu amerykańskiego wahadłowca.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

za przewidywanie to się

za przewidywanie to się raczej nie zabieraj gdyż to nie jest u łatwo(wiernych) najmocniejsza strona
jako przez całe dzieje ludzkości wszyscy ich "prorocy" non stop się mylą... i jakoś nawet przez pomyłkę ani razu nie trafili... Smile
ale nie zrażaj się bo widze że zamierzasz na poważnie załozyć na forum Podjazdowy Pododdział Parapartyzancki "Podjuszka"
czyli coś jak Gang Olsena... tyle że złozony nie z półgłówków ale ćwierćinteligentów...
powodzenia... heh... będzie śmiesznie...

Portret użytkownika MONSTER

A czegoś się uczepił Juszki?

A czegoś się uczepił Juszki? Czy to zawsze tak jest że sadysta musi mieć kogoś do bicia? Czepiałeś się tu już połowy komentatorów. Zostawiasz w spokoju tylko dupowłazów. Nie jesteś taki thebeściak jak ci się wydaje. To że otaczasz się zastraszonymi ludżmi nie świadczy o tobie nic dobrego.Śmieją się z twoich dowcipów bo boją się nie śmiać. Żałosne jest to co tu prezentujesz i ty też jesteś żałosny niebieski ludku z długimi pejsami.

Portret użytkownika MONSTER

Starożytne budowle wyrażnie

Starożytne budowle wyrażnie mówią nam że tu ktoś przed nami. Technologia  wykonania tych artefaktów świadczy o wielkim zaawansowaniu technicznym budowniczych. Musiała to być niewielka społeczność Kosmitów?Ludzi po jakimś katakliżmie? Aniołów którzy zaniechali dalszej budowy Edenu? Zbadanie tego kto to mógł być leży w gestii naukowców, ale niestety oni tego nie robią podtrzymując dalej teorię ewolucji Darwina.

Portret użytkownika Israfel

A skąd wniosek, że to:

A skąd wniosek, że to: "ogromny ... kształt" ?
 
Tak wygląda "niewyostrzony" punkt światła. Mi się skojarzyło z mrugającą diodą, przesuwaną niedaleko przed przed obiektywem.
 
Po raz kolejny pytam, jakim cudem oceniacie wielkość obiektu na dwuwymiarowym zdjęciu/filmie. Wciąż pojawiają się tu informacje o ogromnej planecie koło Słońca, olbrzymim obiekcie koło Księżyca.
 
Cały czas mam wrażenie, że autor tych tekstów myśli, że Słońce jest tej wielkości co Księżyc Smile (przecież zajmuje na niebie taką samą powierzchnię Biggrin ). A zaćmienie Słońca można wtedy nazwać "zderzeniem" Słońca i Księżyca ;). Tylko jak to jest że się nie stykają podczas tego zderzenia? Może po prostu przechodzą bardzo blisko siebie Smile ?

Portret użytkownika spacepol

Aleś wymóżdżył. Czytaj ze

Aleś wymóżdżył. Czytaj ze zrozumieniem a dopiero potem komentuj.
GDYBY znajdował się blisko księżyca miałby wielkość 90km.
Nikt nie pisze, że JEST taki duży.
 
Czemu ja się dziwię?
Obecne testy do gimnazjum, kiedyś rozwiązał bym już chyba w przedszkolu...
No coment.

Portret użytkownika Israfel

Zacytowałem fragment

Zacytowałem fragment artykułu:
"W pewnym momencie na tarczy księżycowej pojawił się ogromny dyskoidalny lub sferyczny kształt"
Jak widzisz w tym zdaniu została oceniona wielkość obiektu.
Nie mam zamiaru walczyć z Tobą na głupie teksty o gimnazjum i przedszkolu.
Pozdrawiam  i życzę miłego weekendu.
 
P.S. Zarejestruj się na forum, bo z niezarejestrowanymi niektórzy nie rozmawiają.

Portret użytkownika spacepol

Ani fake ani UFO! Zwykły

Ani fake ani UFO!
Zwykły samolot (jak najbardziej pochodzenia ziemskiego). Zwyczajnie przy tak dużym zbliżeniu i wyostrzeniu na tarczę księżyca, przelatujący samolot będzie właśnie tak wyglądać. Widać migające światło ostrzegawcze a nawet zarys samego samolotu.
Dziwi mnie, że albo jesteście tak nie douczeni albo ślepi:(((

Strony

Skomentuj