Niezidentyfikowany obiekt w okolicy Księżyca

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Do intrygującego incydentu z UFO doszło podczas obserwacji Księżyca. Film datowany jest 23 marca, ale nie wiadomo czy powstał własnie wtedy. Jego zawartość jest jednak niezmiernie interesująca. W pewnym momencie na tarczy księżycowej pojawił się ogromny dyskoidalny lub sferyczny kształt. Obiekt przelatuje ze stałą prędkością i oddala się w nieznanym kierunku.

 

Jak zwykle w przypadku takich obserwacji przede wszystkim trzeba założyć, że nagranie to jest prawdziwe. Tej wielkości obraz Księżyca można uzyskać praktycznie z większości teleskopów i istnieje wiele sposobów prowadzenia takich obserwacji w raz z wykonywaniem nagrań. Aby analizować to nagranie trzeba więc założyć, że wykonał je jakiś astronom amator.

Jeśli tak założymy trzeba będzie automatycznie nazwać ten obiekt UFO, no chyba, że ktoś potrafi zidentyfikować ten obiekt. Nie jest do końca jasne czy przelatuje tam jakiś dysk czy sfera, ale jest to coś o bardzo regularnym okrągłym w rzucie bocznym kształcie. Niektórzy zwracają uwagę na podobieństwo tego obiektu z tym, który uchwycono kiedyś podczas słynnego eksperymentu Tether przeprowadzanego z pokładu amerykańskiego wahadłowca.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SAH

Nad pierwszym filmem to można

Nad pierwszym filmem to można się jeszcze po zastanawiać , ale ten drugi ??? Wygląda jak by był kręcony pod wodą lub kropla wody z jeziora pod mikroskopem Wink coś sporo tego wszystkiego tam jest i ma dziwne zachowanie

Głosuj za
72
Portret użytkownika Juszka1980OGL

taaaaa to był przekaz na żywo

taaaaa to był przekaz na żywo z Columbi i na pewno wszystkie obiekty które widać w kadrze to nie są niezidentyfikowane tylko różnego rodzaju śmieci takie jak krople wody, odłamki po odstrzeleniu satelity itp choć wiele osób uważa ze w tym gąszczudrobin mogły być obiekty ufo.
właśnie ten pierwszyfilmik to czysty fake i podruba i to jeszcze nie najlepszej jakości a już na pewno uwierzę że sfotografowana z Ziemi 
 

Głosuj za
74
Portret użytkownika atm

polfan jak tys taki znawca

polfan jak tys taki znawca rumburaku to udowodnij ze to fake brzydalu!!!a ja jestem za najlepszym wytlumaczeniem wszechczasow toz to gaz z nad bagien ksiezycowych!!!

Głosuj za
41
Portret użytkownika dream207

...muszę was rozczarować -

...muszę was rozczarować - niestety to nie fake ..... ,ale skoro tak szybko potrafiliście ocenić, co widzicie to odpowiedzi szukajcie sami

Głosuj przeciw
-61

Strony

Skomentuj